Kontakt

/Kontakt
Kontakt2019-09-17T09:16:20+01:00

GJ & Son AB utför slamsugning, högtrycksspolning, torrsugning och sanering i och omkring Ulricehamn, Borås, Göteborg, Alingsås, Vårgårda, Herrljunga samt Jönköping. Välkommen att kontakta oss!

Kontor/Leveransadress

Brunn 148 • 523 90 Ulricehamn

Telefon huvudkontor: 0321 – 68 51 00 (Öppettider 7-16)
E-post:
 info@gjsonab.se

Postadress

GJ & Son AB
Box 127 • 523 23 Ulricehamn

Vid akuta problem utanför ordinarie arbetstid ring Jouren!
Journr: 0321 – 68 51 15

torrsugning

Emelie
Transportledning
0321-685105
emelie@gjsonab.se

Patrik
(Transportledning/kontor)
0321-685101
patrik@gjsonab.se

Fredrik
(Spol & sug samt tv inspektion)
Ansvarig för besiktningar av oljeavskiljningar samt besiktningar av ledningar mm.
0321-685102
fredrik@gjsonab.se

Micke
(Frågor kring slamtömningar samt beställning av tömningar)
Det han inte vet om fastigheter & septiktankar i Ulricehamns kommun behövs inte veta…
0321-685104
mikael@gjsonab.se

Anders
(ADR Transporter & Sug)
Transporterar allt från olja, bensin till olika syror…
0321-685103
anders@gjsonab.se

Gustav

(Spol & sug samt tv inspektion)
Specialitet Djupborrade dricksvattenbrunnar… 
0321-685109
gustav@gjsonab.se

 

Jörgen
(Spol & Sug)
Slutna tankar mm.
0321-685110
jorgen@gjsonab.se

Björn
(Slamtömning)
Ordinarie slamtömningar mm.
0321-685107
bjorn@gjsonab.se

Anton
(Spol & sug)
Specialitet ”Utgödslingar”
0321-685113
anton@gjsonab.se

Marcus
(Torrsugning)
Suger det mesta och dessutom blåser material…
0321-685111
marcus@gjsonab.se

Patrik L.
(Torrsugning)
Suger det mesta..
0321-685108
patrik.l@gjsonab.se

Christopher.
(Spol & sug)
Stor kombi…
0321-685112
christopher@gjsonab.se

Johan
(Avfall)
070-4449316
johan@avab.nu

Lämna ett meddelande!

Fält markerade med en * är obligatoriska.

Ditt namn

Din epost *

Ämne

Ditt meddelande