Kontakt

/Kontakt
Kontakt2021-10-19T11:27:23+02:00

GJ & Son AB utför slamsugning, högtrycksspolning, torrsugning och sanering i och omkring Ulricehamn, Borås, Göteborg, Alingsås, Vårgårda, Herrljunga samt Jönköping. Välkommen att kontakta oss!

Kontor/Leveransadress

Gniaviksvägen 8 • 523 90 Ulricehamn

Telefon huvudkontor: 0321 – 68 51 00 (Öppettider 7-16)

Maila gärna er order eller beställning till order@gjsonab.se

E-post:  info@gjsonab.se

Postadress

GJ & Son AB
Gniaviksvägen 8 • 523 90 Ulricehamn

Vid akuta problem utanför ordinarie arbetstid ring Jouren!
Journr: 0321 – 68 51 15

torrsugning

Annie
Transportledning
0321-685114
annie@gjsonab.se

Patrik
(Transportledning/kontor)
0321-685101
patrik@gjsonab.se

Fredrik
(Spol & sug samt tv inspektion)
Ansvarig för besiktningar av oljeavskiljningar samt besiktningar av ledningar mm.
0321-685102
fredrik@gjsonab.se

Micke
(Frågor kring slamtömningar samt beställning av tömningar)
Det han inte vet om fastigheter & septiktankar i Ulricehamns kommun behövs inte veta…
0321-685104
mikael@gjsonab.se

Anders
(ADR Transporter & Sug)
Transporterar allt från olja, bensin till olika syror…
0321-685103
anders@gjsonab.se

Gustav

(Spol & sug samt tv inspektion)
Specialitet Djupborrade dricksvattenbrunnar… 
0321-685109
gustav@gjsonab.se

Jonas Ronnby
(Slamtömningar)
Ordinarie slamtömningar mm.
0321-685105
jonas.r@gjsonab.se

 

Jörgen
(Spol & Sug samt tv inspektion)
Specialitet ”Spolning av köksavlopp”
0321-685110
jorgen@gjsonab.se

Björn
(Slamtömning)
Ordinarie slamtömningar mm.
0321-685107
bjorn@gjsonab.se

Mikael Ö.
(Slamtömning)
Ordinarie slamtömningar mm.
0321-685106
oberg@gjsonab.se

Anton
(Spol & sug)
Specialitet ”Utgödslingar”
0321-685113
anton@gjsonab.se

Marcus
(Spol & Sug)
Specialitet ”djupborrade vattenbrunnar”
0321-685111
marcus@gjsonab.se

Patrik L.
(Torrsugning)
Suger det mesta..
0321-685108
patrik.l@gjsonab.se

Adrian
(Torrsugning)
Suger det mesta..
0322-644841
adrian@gjsonab.se

Christopher.
(Spol & sug samt ADR transporter)
Stor kombi…
0321-685112
christopher@gjsonab.se

Johan
(Avfall) (Provtagningar samt besiktningar av tankar & oljeavskiljare)
073-5230074
www.avab.nu
johan@avab.nu

Lämna ett meddelande!

Fält markerade med en * är obligatoriska.

    Ditt namn

    Din epost *

    Ämne

    Ditt meddelande